Отворена врата у Другој крагујевачкој гимназији

Ученици и професори Друге крагујевачке гимназије су данас отворили своја врата основцима, а верујемо, будућим ученицима наше школе. Наиме, циљ пројекта „Отворена врата“, који се већ дужи низ година организује у нашој Школи, је да се кроз забаву помогне основцима приликом избора средње школе. Ђацима основних школа су представљени смерови које Друга крагујевачка гимназија са поносом нуди, а били су у могућности и да се придруже старијим другарима у певању, игрању игара, попут асоцијација и да виде неке од награда, трофеја и медаља које су ђаци освајали. Надамо се да су уживали дружећи се са нама. Будућим средњошколцима желимо пуно среће на пријемним испитима и упису у средњу школу уз поруку: Чекамо вас!

Репортажа: Даница Величковић, 14