Посета компанији „Нордеус“ и Музеју илузија у Београду

Ученици наше школе су у суботу 25. 11. 2023. године, уз пратњу наставника, обишли компанију „Нордеус“ и Музеј илузија у Београду.

Представници компаније су нас срдачно дочекали и угостили, а затим су презентовали ко све чини тим који се бави одржавањем и унапређивањем њихове најпознатије игре за мобилне телефоне која се зове „Top eleven“. На занимљив начин чланови тима су изложили шта све подразумева њихов посао, који факултет су они завршили и на који начин им је знање и искуство које су стекли током образовања и рада у другим компанијама помогло да у оквиру компаније „Нордеус“ пронађу позицију која им највише одговара.

После предавања, обишли су канцеларије компаније и видели како функционише рад у мањим и већим тимовима, као и њихова међусобна сарадња. Након обиласка компаније, обишли су Музеј илузија и уживали у занимљивим играма које су нам „превариле око“.