Пријем награђених професора и ученика код директора школе

Поводом награда додељених ученицима Лингвистичке секције и професорима српског језика и књижевности организован је пријем награђених ученика и професора код директора школе. Директор школе, Миољуб Јоксимовић, истакао је да у години, када школа обележава 30 година рада као и рада Лингвистичке секције, значај награда је велики, исказавши да је поносан на ученике, који су постигнутим резултатима оставили свој печат у школи, као и захвалност професорима који су показали посвећеност и залагање да би се дошло до таквог успеха. Директор је подсетио да су талентовани ученици увек препознати од стране својих професора и да су управо они амбасадори наше школе.Тим поводом уручене су књиге ученицима 4/1, специјализовано- филолошког одељења, и професорима Александри Радовановић и Јелени Стевановић за успехе које су постигли.