Посета школи ОШ „Свети Сава“

Ученици III1, из одељења ученика са посебним способностима за филолошке науке, су у уторак, 27. 2. 2024 од 11-14 часова у три одељења осмог разреда , у ОШ „Свети Сава“ у Крагујевцу одржали интерактивне језичке радионице, у оквиру промоције школе.

Том приликом су презентовали разноврсне активности попут читања са усана, погоди познату личност, караоке и језичке вешалице, како би се ученици осмог разреда упознали са радом у овом одељењу, а ученик Лука Гуџулић је презентовао специјализовано одељење за сценске и аудио -визуелне уметности кроз драмске и језичке игре. Ученици су заиста уживали, а професорке које су водиле ученике су Невена Миловановић и Невена Г. Миловановић, наставнице енглеског језика.
Захваљујемо се љубазним домаћинима ове основне школе, руководству и педагошкој служби на гостопримству.