Ученици наше школе и ове године постигли велики успех Републичком такмичењу из књижевности – Књижевној олимпијади

Вредни и талентовани ученици наше школе и ове године постигли су велики успех Републичком такмичењу из књижевности – Књижевној олимпијади.

Због епидемиолошких услова у којима се одвијала прошла и ова школска година, такмичење је организовано само за ученике трећег и четвртог разреда, а реализовано је 23. маја 2021. године на Филолошком факултету у Београду.

Постигнути си следећи резултати:

• Василије Арсенијевић, 3/8, освојио је 3. место (предметни наставник: Гордана Стевановић),
  • Милица Лазовић, 4/1, освојила је 3. место (предметни наставник: Александра Радовановић),
  • Анђела Конатар, 4/5, освојила је 4. место (предметни наставник: Бојана Чекановић).

Ученици су представили нашу школу и наш град у најбољем светлу и учинили нас поносним. Резултати које смо постигли су потврда великог рада и залагања ученика и њихових предметних наставника и мотивација за даљи рад и успехе.